Producent rabat ogrodowych i warzywników drewnianych

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz ustalić warunki współpracy B2B? A może potrzebujesz fachowej porady w wyborze odpowiednich produktów? 

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie! Nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na pytania, doradzą i zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.   

Chcąc zapewnić firmom współpracującym z nami kompleksową ofertę z jak najszerszym asortymentem stworzyliśmy platforme zakupową GardenTechnika.pl, która jest jednocześnie wyłącznym dystrybutorem produktów WoodTechnika.
W naszym sklepie – GardenTechnika.pl, mogą Państwo znaleźć w jednym miejscu pełne wyposażenie do aranżacji i pielęgnacji ogrodów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby współpracować wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi producentami tj. Stanley, WOLF Garten, Tuchmet i wielu innych.

Profesjonalne podejście

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji – do 7 dni roboczych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie na etapie projektu.

Jesteście Państwo zainteresowani poznaniem
naszych produktów?

Chętnie prześlemy cennik dla klienta biznesowego
lub przyjedziemy z darmową prezentacją!

Zapoznaj się z pełną ofertą WoodTechnika na rok 2022 oraz z najważniejszymi informacjami o nas i o naszych produktach.

Katalog warzywniki drewniane systemy nawadniania paleniska

Pobierz cennik dla klienta detalicznego z ofertą na rok 2022.

gardentechnika - cennik detaliczny

Chcesz nawiązać współpracę?

 

Zarejestruj się w naszym sklepie i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na ofertę skierowaną do firm budujących ogrody.

Przygotowaliśmy specjalny pakiet promocyjny dla firm zaopatrujących, projektujących, pielęgnujących i zakładających ogrody. Współpracujące z nami Firmy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy ofertę indywidualną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.