Producent rabat ogrodowych i warzywników drewnianych

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz ustalić warunki współpracy B2B? A może potrzebujesz fachowej porady w wyborze odpowiednich produktów? 

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie! Nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na pytania, doradzą czy zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.   

W naszym sklepie – GardenTechnika, mogą Państwo znaleźć w jednym miejscu pełne wyposażenie do aranżacji i pielęgnacji ogrodów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby współpracować wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi producentami tj. Stanley, WOLF Garten, Tuchmet i wielu innych.

Profesjonalne podejście

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji – do 7 dni roboczych. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie projektu, fachowe doradztwo.

Jesteście Państwo zainteresowani poznaniem
naszych produktów?

Chętnie prześlemy cennik dla klienta biznesowego
lub przyjedziemy z darmową prezentacją!

Pobierz nasz katalog

Zapoznaj się z pełną ofertą WoodTechnika na rok 2022 oraz z najważniejszymi informacjami o nas i o naszych produktach.

Pobierz nasz cennik

Pobierz cennik dla klienta detalicznego z ofertą na rok 2022.

Chcesz nawiązać współpracę?

 

Zarejestruj się w naszym sklepie i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na ofertę skierowaną do firm budujących ogrody.

Wspierając polskie przedsiębiorstwa przygotowaliśmy specjalny pakiet promocyjny dla firm zaopatrujących, projektujących, pielęgnujących i zakładających polskie ogrody. Firmy zawierające współpracę z nami mogą liczyć nawet na 30% RABATU na cały asortyment.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy ofertę indywidualną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.