Modułowa rabata podniesiona

Podwyższona rabata ogrodowa od WOODTechnika 

Nasza firma z myślą o potrzebach swoich klientów oferuje podwyższoną rabatę ogrodową. W ostatnim sezonie tego typu rabaty okazały się najpopularniejsze. Podniesione warzywniki od WOODTechnika wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego pochodzącego ze Skandynawii. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami drewna, którzy dają nam gwarancję najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu jesteśmy przekonani o tym, że nasze rabaty są produktem trwałym, pełniącym swoje funkcje przez wiele lat.

Zalety podwyższonych rabat ogrodowych

Podwyższone rabaty są hitem ostatniego sezonu i to nie bez powodu. Przede wszystkim mogą one pełnić funkcję dekoracyjną. Jednocześnie są one bardzo praktycznie. Wyżej postawione rośliny mają lepszy dostęp do słońca, a w związku z tym uprawiane warzywa lub kwiaty mają lepsze warunki do rozwoju. Dodatkowo osoby, które posiadają zwierzęta nie muszą się martwić, że pupil zdemoluje nowo stworzony ogródek.

Szeroki zakres zastosowań podwyższonego warzywnika

Podwyższone rabaty ogrodowe najlepiej sprawdzą się do upraw warzyw oraz kwiatów w ogrodzie. Jednak również doskonale nadadzą się do upraw ziół tj. bazylia, mięta itp. Ponadto rabaty ogrodowe również mogą pełnić swoje funkcje nie tylko w ogrodach, ale także na tarasach, balkonach, podwórkach itp. Podwyższone rabaty ogrodowe świetnie sprawdzą się jako element dekoracji, a także do uprawy różnego rodzaju roślin.

Podwyższone rabaty ogrodowe – łatwe w montażu

Kupując rabaty ogrodowe na podwyższeniu od Wood Technika, mogą Państwo samodzielnie założyć warzywnik. W celu ułatwienia transportu naszych produktów dostarczamy wszystkie elementy rabat ogrodowych do samodzielnego montażu. Przygotowujemy wszystko w taki sposób, że nasi klienci jedynie muszą złożyć każdy element jak klocki. Wszystko zajmuje tylko chwilę, że nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem, nie będą miały problemu z założeniem własnej rabaty ogrodowej. Dodatkowo do każdego produktu załączamy GRATIS siatkę na krety, folię ogrodową, a także agrowłókninę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podwyższonych rabat ogrodowych w naszym oficjalnym sklepie GardenTechnika!