Warzywnik drewniany typ XXL

Największy z naszych modeli – warzywnik drewniany TYP XXL został stworzony z myślą o Klientach, którzy chcą bardziej wyeksponować swoje uprawy. Skonstruowany z grubych i masywnych belek stanowi zjawiskowy element architektury ogrodowej.

Zastosowanie samo wiercących wkrętów za stali nierdzewnej do połączenia belek zabezpiecza je przed wypaczeniem nawet w modelach o długości ponad 2 metry.

Dzięki konstrukcji składającej się z kantówek o wymiarach 100x100mm model ten charakteryzuje się ekstremalną trwałością i długowiecznością.

Ogrody warzywne od WoodTechnika

Jesteśmy polskim producentem drewnianych rabat ogrodowych, warzywników oraz ogrodów warzywnych. Nasze produkty wykonywane są ręcznie. Dlatego decydując się na zakup ogrodu warzywnego w drewnianej skrzyni naszej marki, mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo trwały i solidny produkt, który będzie służył przez wiele lat.

ogród warzywny

Jakie korzyści przyniosą drewniane ogrody warzywne od WoodTechnika?

Nasze ogrody warzywne tworzone są z nieimpregnowanego drewna sosnowego pochodzącego ze Skandynawii. Gwarantuje to naturalny wygląd skrzyni, a także odporność na wilgoć, przymrozek, czy promienie słoneczne. Naturalny wygląd sprawia, że nasze ogrody warzywne doskonale sprawdzą się w ogrodach w każdym stylu. Mogą one stanowić atrakcyjny element dekoracyjny dla przestrzeni zaaranżowanych w nowoczesnym stylu, jak i klasycznym. Elementy drewniane w ogrodzie powodują, że staje się on bardziej elegancki, naturalny i przytulny. Dodatkowo uprawa warzyw w naszych skrzyniach sprawia, że łatwiej jest zachować porządek w ogrodzie. 

Jak złożyć ogród warzywny od WoodTechnika?

Kupując u nas ogród warzywny, mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo wszystkie elementy do samodzielnego złożenia naszego produktu. Ponadto skonstruowaliśmy nasze produkty w taki sposób, że można w nieskomplikowany sposób samodzielnie założyć taki ogród warzywny. Dzięki odpowiednim necięciom w deskach oraz nierdzewnymi samowiercącymi wkrętami, które załączone są w zestawie, mogą Państwo złożyć ogród warzywny bez użycia narzędzi. Ponadto w każdym zestawie znajdą Państwo siatkę na krety, folię zabezpieczającą oraz agrowłókninę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podwyższonych rabat ogrodowych w naszym oficjalnym sklepie GardenTechnika!