Systemy Nawadniania

Systemy nawadniania w rabatach ogrodowych

Nasza firma wytwarza systemy nawadniania kontatybilne z rabatami ogrodowymi marki WOODTechnika. Stworzyliśmy je specjalnie z myślą o osobach, które pragną założyć własne warzywniki z drewnianych skrzyń naszej marki. Rabata ogrodowa połączona z naszym systemem nawadniania pomoże w właściwej pielęgnacji upraw.

ogród warzywny

Rola systemów nawadniania w rabatach ogrodowych.

Głównym zadaniem rabaty ogrodowej jest oddzielenie uprawy od podłoża, na którym stoi rabata. W ten sposób można uchronić warzywa, kwiaty czy zioła przed jałową glebą, robactwem, kretami i innymi szkodnikami. Główną wadą takiej rabaty jest fakt, że ziemia nie ma stałego dostępu do wody. W tym przypadku należy zadbać o odpowiednią wilgotność gleby za pomocą regularnego podlewania lub założenia systemu nawadniania.

Taki system nawadniania jest w stanie równomiernie nawodnić całą powierzchnię rabaty nawet w trudnodostępnych miejscach. W ten sposób rośliny uprawiane w takiej skrzyni mogą otrzymać stały dostęp do wody, mimo że nie są bezpośrednio połączone z podłożem. Systemy nawadniania również są bardzo wygodne dla posiadaczy ogrodów. Nie trzeba dźwigać ciężkich konewek z wodą ani schylać, aby podlać rośliny uprawiane w rabacie. Takie rozwiązanie pomoże odciążyć plecy i stawy zarówno osobom w podeszłym wieku, jak i młodszym.

Modele systemów nawadniania od WOODTechnika:

1) zestawy punktowe z wąsami.

2) linia kroplująca zwijana.

3) linie kroplujące w formie prostokątów.

4) przystawka pozwalająca wygodniej i elegancko podłączyć węże zasilające (opcja dodatkowa).

Zalety systemów nawadniania do rabat warzywnych marki WOODTechnika 

Systemy nawadniania naszej marki są ułatwieniem w codziennej pielęgnacji roślin uprawianych w rabatach ogrodowych. Z myślą o osobach, które cały dzień są poza domem, przygotowaliśmy produkt, który nie tylko ułatwi efektywne nawadnianie upraw, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji roślin osobom zapracowanym. Dlatego nasze systemy nawadniania posiadają zegar, który można ustawić, aby system włączył się w odpowiedniej porze. 

Systemy nawadniania od WoodTechnika wykonane są z tworzywa sztucznego (polietylenu). Dzięki temu wyróżniają się one  odpornością na glony, a także na promieniowanie UV. Nasza firma przygotowała kilka modeli systemów nawadniania, aby nasi klienci mogli dopasować je do swoich potrzeb.

Zapraszany do zapoznania się z naszymi systemami nawadniania w sklepie GardenTechnika!