Warzywnik

Drewniane warzywniki od WoodTechnika

Posiadanie własnego ogrodu daje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciepły i słoneczny dzień, a także na zaaranżowanie tej przestrzeni w dowolny sposób. Rozwijająca się moda na ekologiczne uprawy, powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej grządki warzywnej. W WOODTechnika w trosce o uprawy przygotowaliśmy drewniane warzywniki, które pomogą w uprawie warzyw nawet przy niekorzystnych warunkach glebowych.

drewniane warzywniki

 Zalety drewnianych warzywników od WOODTechnika

Wykonane przez nas drewniane warzywniki, wyróżniają się następującymi cechami:

  • Do produkcji warzywników wykorzystujemy drewno sosnowe ze Skandynawii od producenta SODRA
  • Materiały są solidnie wykonane oraz trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • Do złożenia warzywnika dołączamy nierdzewne samowkręcające się wkręty
  • Drewniane warzywniki marki WOODTechnika są proste w montażu i nie wymagają dodatkowych narzędzi do ich złożenia
  • do każdego warzywnika załączane są w zestawie: agrowłóknina, folia zabezpieczająca oraz siatka na krety

Ponadto nasza firma w trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów, zajmuje się szybką realizacją zamówienia

Zastosowanie drewnianych warzywników w skrzyniach 

Nasze drewniane warzywniki mają służyć do upraw warzyw, kwiatów, a także ziół. Znajdują one zastosowanie w ogrodach, w których gleba jest nie żyzna lub ma nieodpowiednie pH. Taki warzywnik skrzyni jest w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem, ponieważ ziemia w takiej skrzyni jest oddzielona od podłoża. Warzywniki również wpływają na kondycję uprawianych roślin, które w takiej skrzyni są chronione przed szkodnikami tj. krety. Dodatkowo drewniana skrzynia na warzywa również zabezpieczy rośliny przed zwierzętami domowymi, które bawią się w ogrodzie. Drewniane warzywniki mają taką zaletę, że w porównaniu ze zwykłą grządką warzywną są one o wiele bardziej estetyczne i pozwalają zachować porządek w ogrodzie. W ten sposób ogród może wyglądać pięknie i jednocześnie można cieszyć się zdrowymi i urodzajnymi warzywami z własnej uprawy.

Drewniany warzywnik od WOODTechnika – instrukcja montażu

Do warzywników producenta WOODTechnika dołączone są specjalne nierdzewne i samowkręcające się wkręty, które posłużą do złożenia skrzyni na warzywnik bez użycia narzędzi. Ponadto w deskach wykonujemy specjalne otwory, które mają posłużyć do złączenia dwóch elementów za pomocą dołączonych wkrętów. W ten sposób złożenie warzywników staje się proste i bezproblemowe.

Zapraszamy do zakupu naszych drewnianych warzywników w naszym oficjalnym sklepie GardenTechnika!