Warzywnik drewniany typ XL

Elementy konstrukcyjne Modelu XL to połączenie ze sobą za pomocą samo wiercących wkrętów ze stali nierdzewnej kantówki o wymiarach 38 x 63mm.  Zastosowanie takiego rozwiązania zabezpiecza ściany boczne warzywnika przed wypaczeniem pod wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych.

Model ten jest oferowany jako pojedyncze skrzynie o różnych wysokościach lub zestawy kaskadowe pozwalające na stworzenie pięknych i nietypowych elementów architektonicznych w ogrodzie.

Dzięki zastosowaniu grubych, prawie 4 cm kantówek Model XL charakteryzuje się dużą trwałością i może zdobić ogród przez lata.

Zalety warzywników drewnianych od WoodTechnika 

  • wyprodukowanie z wysokiej jakości drewna sosnowego ze Skandynawii
  • po zaimpregnowaniu trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • wykonanie z drewna surowego pozwala na samodzielne zaimpregnowanie na dowolny kolor wybrany przez klienta
  • proste w montażu, nie wymagające dodatkowych narzędzi do ich złożenia
  • do każdego warzywnika załączone są w zestawie: siatka na krety i agrowłóknina  do wyłożenia spodu skrzyni oraz folia zabezpieczająca ściany boczne od wewnątrz
drewniane warzywniki

Ekologia w ogrodzie

Posiadanie własnego ogrodu daje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu i pozwala na zaaranżowanie jego powierzchni w dowolny sposób. Rozwijająca się moda na ekologiczne uprawy powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej grządki warzywnej.

Firma WoodTechnika produkuje drewniane warzywniki, które pomogą w uprawie warzyw nawet przy niekorzystnych warunkach glebowych.

Dzięki zastosowaniu drewnianych rabat naszej produkcji możemy ochronić nasze uprawy przed szkodnikami a uzupełniając je o nasze systemy nawadniania zapewnimy sobie obfite i jednocześnie ekologiczne plony.

Podwyższone rabaty ogrodowe – łatwe w montażu

Model XL dostarczany jest w elementach umożliwiających poskładanie go bez użycia narzędzi. Ściany warzywnika łączone są na narożnikach poprzez trzpienie metalowe zakończone nakrętką ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podwyższonych rabat ogrodowych w naszym oficjalnym sklepie GardenTechnika!