Wąska rabata ogrodowa

Wąskie warzywniki od WOODTechnika

Z myślą o wyjątkowych uprawach warzyw w ogrodach, stworzyliśmy ofertę wąskich warzywników. Świetnie się one sprawdzają również do upraw kwiatów i ziół w Twoim ogrodzie, podwórku lub działce. Nasze warzywniki wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego ze Skandynawii. 

waska rabata ogrodowa z drewna

Montaż wąskich warzywników od WOODTechnika

W celu dostarczenia naszych wąskich warzywników do waszych posiadłości wysyłamy wszystkie elementy, które umożliwiają ich samodzielne złożenie. Zapewniamy drewniane deski sosnowe z odpowiednimi nacięciami oraz samowkręcające się wkręty, które pomagają w prosty sposób złożyć wąski warzywnik bez użycia narzędzi. Nasze warzywniki nie wymagają specjalnych umiejętności manualnych, aby zostały równo i estetycznie złożone.

Co wchodzi w skład zestawu do wąskich warzywników?

  • deski z wysokiej jakości drewna sosnowego pochodzącego ze Skandynawii
  • samowkręcające się wkręty
  • agrowłóknina
  • folia zabezpieczająca 
  • siatka na krety

Gdzie sprawdzą się wąskie warzywniki od WOODTechnika?

Wąskie warzywniki marki WOODTechnika doskonale sprawdzą się w szczególności na wąskich i niewielkich powierzchniach. Można je stawiać wzdłuż ogrodzenia lub ściany. Nasze warzywniki wykonane są z naturalnych i szlachetnych materiałów, dlatego znajdą one zastosowanie do ogrodu w każdym stylu. Pragniemy dostarczać do polskich ogrodów wyjątkowe i trwałe skrzynie, które pozwolą na uprawę roślin jednocześnie nie zaburzając estetyki ogrodu. W WoodTechnika można również znaleźć atrakcyjną ofertę podwyższonych rabat ogrodowych, drewnianych warzywników, a także systemów nawadniania do rabat. 

Zapraszamy do zakupu naszych wąskich rabat ogrodowych w naszym oficjalnym sklepie GardenTechnika!